PRODUCT SEARCH

COMPANY PROFILE

About Us

Avrupa Tır ve Otobüslerinin havalı fren parçaları üzerine 10 yılı aşkın bir tecrübeden sonra, yüksek kaliteli ürünleri uygun teslim süreleriyle ve rekabetçi fiyatlarla ihracat pazarına sunmak amacıyla RATU firmasını kurmaya karar verdik.

 

2011 yılının başlarında Konya’da kurulan firmamız, RATU markası altında müşteri ihtiyaç ve taleplerini karşılayacak kapsamlı bir ürün çeşidi sunmayı amaçlamaktadır.

 

Bütün ürünlerimiz, orijinal üreticiler standartlarında üretilmekte, kontrolleri alanında uzman bir ekip tarafından yapılmakta, bütün üretim süreci boyunca defalarca test ve kontrollerden geçirilmektedir.

 

Türkiye’nin coğrafi konumu, RATU’nun Avrupa ve Ortadoğu pazarına yakın olmasını sağlamakta, müşterilerimize ürünlerini en hızlı şekilde teslim almaları ve navlun maliyetlerini minimuma indirmeleri için farklı lojistik çözümler(havayolu-karayolu-denizyolu) sunmaktadır.

 

Ekibimizin deneyimi, dinamizmi, esnekliği ve işini ciddiye alarak yapması, RATU’nun Pazar değişikliklerini hızlı algılamasını, müşteri ihtiyaçlarını erken fark etmesini ve böylece yeni ürünleri pazara zamanında sunmasını sağlamaktadır.

 

Ürünlerimiz devamlı olarak arttırılacak ve daima çeşitlilik içerecektir. Web sitemizi düzenli olarak ziyaret etmenizi öneriyoruz. Faaliyetlerimiz düzenli olarak güncellenmektedir.

 

Bu unsurlara bağlı olarak, RATU’nun ana hedefi müşterileri için güvenilir bir partner olmak ve onlarla uzun süreli ilişkiler oluşturmaktır.

 

Biz inanıyoruz ki, bu düzen, sistem ve güvenirlilik, RATU’nun kısa zamanda Otomotiv yedek parça pazarında baş aktör olarak dikkate alınmasını sağlayacaktır.